Angajăm registrator medical

Anuntul nu mai este de actualitate, postul a fost ocupat.

Responsabilităţi:

1. Primirea pacienţilor. Informarea pacienților în legătură cu serviciile solicitate de către aceştia.

2. Înregistrarea. Programarea. Evidenţa pacienţilor.

3 . Preluarea apelurilor telefonice şi a corespondenţei.

4. Agenda cabinetului.

5. Facturare. Încasarea banilor.

6. Gestionarea și actualizarea fișelor pacienților în format digital.

7. Alte activități de secretariat specifice domeniului stomatologic.

Descrierea viitorului angajat

1. O persoană foarte amabilă. Zâmbește fără efort, chiar și în condiții de stres extrem sau în cazul unui pacient dificil.

2. Reușeșete să comunice cu succes cu pacienții. Se exprimă corect gramatical.

3. Învață din fiecare experiență până la perfecționare.

4. Are spirit de echipă. Răspunde solicitărilor colegilor.

5. Folosește, cu ușurință, calculatorul. Gestionează eficient baza de date.

6. Este punctual, atent la detalii, diplomat și perseverent.

7. Experienţa nu este obligatorie, reprezintă, însă, un avantaj.

Ce oferim?

1. Salariu fix

2. Prime pentru performanţă

3. Educație medicală

4. Formare profesională

5. Echipă prietenoasă

6. Atmosferă de lucru plăcută

7. Seriozitate

Trimite-ne, te rugăm, o scrisoare de intenție care să cuprindă răspunsul la întrebarea:
”De ce crezi că eşti potrivit/ă pentru acest loc de muncă?”,
 date generale despre tine (anul nașterii, ultima școală absolvită), o fotografie şi link către contul de Facebook la adresa: [email protected], până la data de 01 martie 2017